Magard je ze hry! Oktagon oznámil nový hlavní duel!

Filip Macek vs Gustavo LopezGalavečer Oktagon 38 v pražské O2 aréně opět mění hlavní bitvu večera. Jonas Magard se v přípravě zranil a o prozatímní titul v bantamové váze se popere Filip Macek a Američan Gustavo Lopez!

30.12.2022 – O2 Aréna, Praha, ČR
Oktagon 38
Start 18:00
Vstupenky na O2 ARENA
Stream: PPV na OktagonTV

Jonas Magard si v přípravě na obhajobu titulu zlomil čelist a nebude schopný na konci prosince nastoupit k odvetě s Filipem Mackem. Českému válečníkovi se tak mění soupeř na nepříjemného UFC bojovníka, se kterým se utká o prozatímní titul bantamové váhy.

Suverénní jednička bantamové váhy Filip Macek prohrál již dvě titulové bitvy. Nejprve s Deákem a následně právě s magardem. Po souboji s Magardem si spravil chuť na galavečeru Oktagon 32 submisí v 1. kole a byl to zas ten „Máca“, jakého známe. Na Štvanici pak předvedl fenomenální výkon, kdy kopem z otočky otřásl velezkušeným Silanderem, přemožitelem Deáka a nasadil mu ukázkovou anakondu.

Nedůvěra a kritika fanoušků se v tu chvíli rozplynula, diváci šíleli a Macek si řekl o titulový fight. Využije konečně 3. šanci nebo ho tíha titulového zápasu a nepříjemná změna soupeře na poslední chvíli psychicky zlomí? Novým soupeřem Macka je bývalý šampion jedné z amerických organizací a bojovník, kterého od roku 2020 zoceluje „liga mistrů“ UFC Gustavo Lopez.

Gábor Boráros vs Václav Mikulášek

Ten se aktuálně připravoval na UFC 17.12., kde měl případně zaskočit a zároveň měl domluvený zápas o titul v další z amerických organizací. Zápas se ale na poslední chvíli zrušil. V této napěchované formě po absolvování kempu na zápas o titul a v UFC tak s chutí přijal titulovou bitvu o prozatímního šampiona Oktagonu.

Nepříjemná změna soupeře na poslední chvíli, který je komplexní a tvrdý na zemi i v postoji. Jak se tím Filip Macek popere, zmaří mu Lopez na dlouhou dobu sen o titulu a změní ho noční můru? Macek a Lopez se proti sobě postaví už 30. prosince v elektrizující atmosféře O2 areně s tisícovkami fanoušků.


Oktagon 38

30.12.2022 – O2 Aréna, Praha, ČR
Oktagon 38

PŘEDZÁPASY

Lehká váha
Martin Pipek 🇨🇿🆚🇱🇧 Hassan shaaban
Střední váha
Radovan Úškrt 🇸🇰🆚🇳🇴Ole Magnor

Pérová váha
Jaroslav Pokorný 🇨🇿🆚🇩🇪 Can Aslaner
Velterová váha
Max Handanagič 🇨🇿🆚🇸🇪 David Jacobsson
Střední váha
Matěj Peňaz 🇨🇿🆚🇧🇷 Joel Dos Santos
Pérová váha
Jakub Dohnal 🇨🇿🆚🇧🇦 Ahmed Vila

HLAVNÍ KARTA

BOX 86 kg
Gábor Boráros 🇸🇰🆚🇨🇿 Václav Mikulášek
Polotěžká váha
Jorick Montagnac 🇫🇷🆚🇨🇿 Daniel Škvor
Lehká váha
Matouš Kohout 🇨🇿🆚🇨🇿 Jan Malach
Polotěžká váha
Rafael Xavier 🇧🇷🆚🇬🇧 Lee Chadwick

Velterová váha 
Matúš Juráček 🇨🇿🆚🇫🇷 Alex Lohoré

Bantamová váha (PROZATÍMNÍ TITUL)
Filip Macek 🇨🇿🆚🇺🇸 Gustavo Lopez

Losene Keita vs Milan Paleš