Lukáš Fajk již příští týden o pás IBO!

Lukáš Fajk vs Sanel HasanovičČeská jednička těžké váhy Lukáš Fajk má před sebou zápas o Kontinentální titul organizace IBO. Příští týden vyzve na německém galavečeru srbskou dvojku Sanela Hasanoviče!

22.4.2023 – Stadthalle, Falkensee, Německo
Těžká váha
Lukáš Fajk 🇨🇿🆚🇷🇸 Sanel Hasanovič
Souboj o Kontinentální titul IBO!

Česká jednička a světová 142 Lukáš FAJK (7-1-0, 6 KO) a neporažená srbská dvojka a světová 172 Sanel HASANOVIČ (6-0-1, 6 KO) se utkají v desetikolové bitvě na německém galavečeru o Kontinentální titul menší organizace IBO!

Šestadvacetiletý český boxer debutoval v profesionálním ringu v září 2021, když zvládl zápas s Lukášem Wackerem a ukončil ho v prvním kole. O měsíc později si připsal další povinnou výhru v prvním kole, tentokrát zničil Huseyna Gasimova.

Loňský rok odstartoval soubojem s německým boxerem Peterem Kadiru a byla z toho první porážky, když jej Kadiru jasně vybodoval. Následovali čtyři výhry a vypadalo to, že se letos utká v titulové bitvě s Václavem Pejsarem. K souboji nakonec zatím nedošlo a Fajk se minulý měsíc střetl s Gruzíncem Gerisem Aduashvilim, kterého ukončil už v prvním kole.

Lukáš Fajk

Příští týden v sobotu má před sebou velkou výzvu o Kontinentální titul organizace IBO a do cesty se mu postaví čtyřiadvacetiletý srbský knockouter Sanel Hasanovič. Srb debutoval v profiringu už v roce 2018 a remízoval s českým bijcem Janem Hrazdírou. Od té doby je však stoprocentní a naposledy v říjnu vyprovodil ve čtyřech kolech bosenského boxera Mirka Tintora.

Lukáš Fajk vs Sanel Hasanovič


TikTok proboxing>


Mallpay Proboxing