Lopez zničil Conlana a obhájil titul!

Luis Alberto Lopez vs Michael ConlanLuis Alberto Lopez dokázal v pěti kolech zdemolovat irského vyzývatele Michaela Conlana a ukončil jej tvrdou ránou na spodek! Video ze zápasu v článku!

27.5.2023 – Belfast, Irsko
Pérová váha
Luis Alberto Lopez 🇲🇽🆚🇮🇪 Michael Conlan
5. kolo TKO

Devětadvacetiletý mexický boxer „El Venado“ Luis Alberto Lopez (28-2-0, 16 KO) získal světový titul IBF loni v prosinci, když dokázal na galavečeru v Leedsu překvapivě na body 2x 115:113 a 114:114 porazit domácího favorita a šampióna Joshe Warringtona (31-2-1, 8 KO).

Včera ho čekala první obhajoba pásu a do cesty se mu postavil jednatřicetiletý bývalý prozatímní šampión organizace WBA Michael Conlan (18-2-0, 9 KO). Irský boxer v loňském roce nestačil v titulové bitvě na Leigha Wooda, který jej v posledním kole ukončil a nyní si chtěl spravit chuť v dalším titulovém zápase.

Zápas měl však pevně ve svých rukách úřadující šampión, který dostal Conlana do velkých problémů ve druhé polovině třetího kola a Conlan byl rád, že kolo přežil. V pátém kole opět šampión přitvrdil a vyslal na irského boxera tvrdý úder na spodek a Conlan šel hned k zemi. Irský tým ani chvilku neváhal a vhodil do ringu ručník.