Loma vs Ortiz již tento měsíc!

Vasyl Lomachenko vs Jamaine OrtizVelmi zajímavý duel v lehké váze Vasyl Lomachenko a Jamaine Ortiz se bude konat na konci října na galavečeru v newyorském Madison Square Garden!

29.10.2022 – Hulu Theater, New York, USA
Lehká váha
Vasyl Lomachenko 🇺🇦🆚🇺🇸 Jamaine Ortiz
Přímý přenos na ESPN+!

Ukrajinská jednička a světová čtyřka „Loma“ Vasyl LOMACHENKO (16-2-0, 11 KO) a neporažená americká čtyřka a světová jedenáctka „The Technician“ Jemaine ORTIZ (16-0-1, 8 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!

Čtyřiatřicetiletý bývalý světový šampión Vasyl Lomachenko naposledy boxoval loni v prosinci na galavečeru v Madison Square Garden, kde v souboji o Interkontinentální titul organizace WBO jasně vybodoval Richarda Commeye z Ghany.

Vasyl Lomachenko vs Richard Commey

Pokud porazí na konci měsíce Jemaine Ortize, měl by se následně utkat o všechny světové tituly s vítězem duelu Devin Haney vs George Kambosos, který je plánován na 15. října v Austrálii.

Na druhé straně neporažený šestadvacetiletý americký boxer Jamaine Ortiz ve svém posledním duelu letos květnu obhájil pás severní Ameriky NABF, když v desetikolové bitvě přetlačil na body bývalého světového šampióna super pérové váha Jemela Herringa.

Jamaine Ortiz