Levej hák: The Ring 8!

Levej hák: The Ring 8!Podcast Levej hák ve speciálním díle rozebere dnešní galavečer v Plzni, na kterém uvidíme dvě titulové bity Řezníček vs Kolařík a Baláž vs Šindelář!

Podcast LEVEJ HÁK přináší první díl z řady speciálů, které by se měly věnovat českým eventům, kde se bude bojovat o profesionální pásy. Ve speciálním díle uslyšíte krátké preview pro nadcházející event The RING 8 v Plzni, který otevře své brány již dnes v 17:30.

Z celé karty jsme se zaměřili nejvíce na oba titulové zápasy, o uvolněný pás v super velteru se střetnou Patrik Baláž vs Jan Šindelář a samozřejmě na main event, tedy zápas o českého šampiona v křížové váze, který uvolnil Vasil Ducár a nyní si o něj zaboxují Vladimír Řezníček s Adamem Kolaříkem.

Patrik Baláž vs Jan Šindelář

Nejprve řádně rozebrali šance Patrika Baláže na zisk vysněného pásu, trochu ho podrobili kritice a to stejně tak na stájového kolegu bývalého šampiona Vlado Lengála, tedy Jana Šindeláře. Následně jsme rozebrali drobnohledem zápas Řezníček vs Kolařík. Jak přístup Vladimíra, tak změny, které se udály u Adama.

Bonusem jsou oba borci, kteří se v rámci našeho natáčení s námi živě spojili a položili jsme jim několik zajímavých otázek. Těšte se v budoucnu na další podobné speciální díly. Od mikrofonu Aleš Seifert a Tonda Vavrda.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák