Levej hák speciál 8: Analýza zápasu Usyk vs Fury!

Levej hák Podcast Levej hák je tu se svým osmým speciálem. Král Oleksandr Usyk usedl na trůn! Velká analýza sjednocujícího zápasu Fury vs Usyk!

Dnes se kluci ohlédnou za fantastickou nocí v Rijádu, kde se konal nezapomenutelný event Ring of Fire. Po 25 letech jsme byli svědky korunovace nového absolutního šampiona těžké váhy, který drží všechny čtyři hlavní opasky – IBF, WBA, WBC a WBO – a dále pak tituly Ring Magazine, IBO a nově i Undisputed opasek.

Tímto králem se stal Oleksandr Usyk, který na body porazil Tysona Furyho – split decision 2:1. Pojďme se podívat, jak zápas probíhal, kde jsme viděli chyby a příležitosti obou boxerů, co Usyk dokázal využít a kde Fury selhal. Diskutujeme také, zda měl rozhodčí zasáhnout a počítat Furyho, když byl na provazech, nebo nechat Usyka dokončit práci. Co se vlastně stalo mezi 7. a 8. kolem? Tyto a další otázky proberou moderátoři Aleš a Tonda, ke kterým se připojili jejich přátelé a hardcore fanoušci boxu Olda a Martin.

Dále se podíváme na duel mezi Němcem Agitem Kabayelem a kubánskou jedničkou Frankem Sanchezem. Sanchez naprosto shořel, když ho zranění kolena výrazně limitovalo a stal se snadnou kořistí pro Kabayela, který si připsal další nečekané vítězství a nyní je světovou čtyřkou.

Poslední zápas, kterému se budeme věnovat, je duel Cordina vs Cacace. Cordina byl překvapivě ukončen před limitem a Cacace si zaslouženě došel pro svůj opasek.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák