Levej hák speciál 2: Pavel Polakovič!

Proboxing Levej hák Speciál 2Aleš Seifert si do druhého speciálu podcastu LEVEJ HÁK pozval bývalého úřadujícího českého šampióna a držitele titulu WBC CISBB Pavla Polakoviče!

Podcast LEVEJ HÁK přináší druhý díl z řady speciálů s názvem COUNTERPUNCH. V křesle proti moderátorovi Aleši Seifertovi seděl tentokrát neporažený český boxer, držitel titulů ČUBP a WBC CISBB Pavel Polakovič.

Úvodní část rozhovoru směřuje k Pavlovým začátkům, samozřejmě padl dotaz na jeho romský původ, na to, jaké je být synem slavného otce a jak to měl s pádem do drogové závislosti a kdo mu pomohl zpět.

Dále pak se řešil pohled Pavla na konec v reprezentaci, na přechod k profesionálům a do stáje Patron Boxing. Zároveň popsal svoji silnou kampaň v roce 2022, kdy získal a obhájil pás ve weltru proti Zahradníkovi a Agateljanovi. Ale také to, jak to má dnes s trenéry.

Pak už rozhovor směřoval k jeho kempu v americkém Miami u Pedro Diaze, vše co mu to dalo. A samozřejmě se obsáhle řešil jeho posllední duel, zisk pásu WBC CISBB, proti mexickému tvrďákovi Mercadovi. A jak se v zápase cítil a co prožíval.

Závěrem se rozhovor točil kolem jeho budoucnosti, uslyšíme, kde se Pavel vidí za 5 let a také, jaká je jeho vize pro box klub HI-TECH Olomouc, který vede. Tohle vše a mnoho dalšího uslyšíte v Counterpunch s Pavlem Polakovičem.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák