Lengál si připsal v Oktagonu další výhru!

Vladimír Lengál vs Cem KuyumcuogluÚřadující šampión super velterové váhy boxu si v MMA vyšlápl na tureckého bijce Cema Kuyumcuogla, kterého na galavečeru Oktagon 39 v Mnichově ukončil ve druhém kole!

11.2.2023 – Audi Dome, Mnichov, Německo
Oktagon 39
Vladimír Lengál 🇨🇿🆚🇹🇷 Cem Kuyumcuoglu
2. kolo TKO

Čtyřiatřicetiletý český bijec Vladimír Lengál vybojoval loni červnu český národní titul v profesionálním boxu, když ve třech kolech zničil Richarda Waltera. Na konci roku v pražské Lucerně pás obhájil, když na galavečeru v pražské Lucerně knockoutoval ve čtvrtém kole Patrika Baláže.

Lengálovi se dařilo i v MMA, když v organizaci Oktagon vyhrál všechny tři duely a postupně vymazal Michala Nepraše, Michaela Krčmáře a také Karola Ryšavého. Jedinou porážku mu na galavečeru Heroes Gate uštědřil v postoji hvězdný Václav Sivák.

Vladimír Lengál vs Cem Kuyumcuoglu

O víkendu se tak postavil na galavečeru Oktagon 39 v Mnichově ke svému prvnímu letošním u duelu. Na druhé straně měl stát původně brazilský válečník Michael Deiga Scheck. Jenže toho do zápasu nepustil týmový lékař a Oktagon musel řešit na poslední chvíli velmi nepříjemnou situaci. Nakonec se podařilo najít náhradu v tureckém postojáři mnichovského klubu Fightlab Cemu Kuyumcuogluvi

Lengál v zápase opět předvedl neskutečný výkon. Prvním kolo začalo poměrně vyrovnaně, ale od poloviny kola začal Lengál přebírat iniciativu a začal dominovat. Druhé kolo již bylo plně v režii domácího bijce, soupeře si několikrát hodil a nakonec i umlátil. Pro Lengála to byla již čtvrtá výhra v Oktagonu v řadě.

Vladimír Lengál vs Cem Kuyumcuoglu