Lengál již zítra na galavečeru v Mnichově!

Vladimír Lengál vs Cem KuyumcuogluČeská MMA organizace Oktagon zítra poprvé zavítá do německého Mnichova a v kleci se představí také všestranný válečník Vladimír Lengál, kterého čeká náhradní soupeř za Michaela Deiga Schecka!

11.2.2023 – Audi Dome, Mnichov, Německo
Oktagon 39
18:00
Vstupenky na TicketMasterDE

Přímý přenos na OktagonTV

Pérová váha
Vladimír Lengál 🇨🇿🆚🇹🇷 Cem Kuyumcuoglu
Dvanáct zápasů v boxu, kickboxu i MMA z nichž dokázal vyhrát celkem jedenáct, přesto, že bral zápasy většinou na poslední chvíli. To vše stihl Vladimír Lengál za loňský rok.

Na Fabriq MMA zlomil Lengál čelist Karolu Ryšavému a na konci roku v pražské Lucerně uspal ve čtvrtém kole Patrika Baláže a obhájil český titul v super pérové váze boxu. Jedinou porážku mu za loňský rok uštědřil Václav Sivák na galavečeru Heroes Gate, když Lengála dokázal vybodovat.

Lengál je v postojářském světě legenda. Všechny tyto disciplíny však odstavuje na druhou kolej a prioritou se stalo MMA a titul v organizaci Oktagon „Je mi jedno, jak dlouho to potrvá, ale ten pás získám“. Říká Lengál, který si zakládá na překonávání sebe sama.

Vladimír Lengál vs Patrik Baláž

Na druhé straně měl stát brazilský válečník Michael Deiga Scheck. Jenže toho do zápasu nepustil týmový lékař a Oktagon musel řešit na poslední chvíli velmi nepříjemnou situaci. Nakonec se podařilo najít náhradu v tureckém postojáři mnichovského klubu Fightlab Cemu Kuyumcuogluvi.

Vladimír Lengál vs Cem Kuyumcuoglu