KSW 87: Martínek vs Stošič!

Michal Martínek vs Darko StošičPolská MMA organizace KSW se vrací do České republiky a již příští týden se představí na galavečeru v Třinci. V kleci uvidíme Michala Martínka, Leo Brichtu nebo Filipa Macka! Trailer v článku!

14.10.2023 – Werk aréna, Třinec, ČR
KSW 87
Start v 19:00
Vstupenky v síti Ticketmaster!

KSW pokračuje ve své expanzi do České republiky a po úspěšném únorovém galavečeru v Liberci se tentokrát představí v dalším českém městě Třinci s turnajem 87. Na tomto turnaji uvidíme návrat Michala Martínka, který se v hlavním souboji večera utká s nebezpečným srbským válečníkem Darkem Stošićem.

Pro Martínka to bude již třetí duel v polské organizaci, ve které debutoval loni v červnu, když dokázal vybodoval Poláka Filipa Stawowyho. Následně v říjnu přišel obrovský zářez, když jasně přetlačil polského bijce Daniela Omielanczuka, ale bodoví rozhodčí duel otočili.

Na kartě nebudou chybět ani další české hvězdy. V lehké váze se střetnou Leo Brichta a polský bijec Roman Szymanski. Brichta v KSW debutoval letos v červnu na obřím galavečeru v Colosseu, kde vybodoval domácího Macieje Kazieczka.

Na nabité kartě nás čeká také vzrušující souboj bantamové váhy mezi domácím Filipem Mackem a Ukrajincem Oleksiiem Polischuckem. Mackovi první zápas v organizaci nevyšel, když jej v květnu ukončil technickým KO Polák Sebastian Przybysz a nyní by si chtěl před domácími fanoušky spravit chuť, přeci jen na výhru čeká déle jak rok.

„Jsem opravdu nadšený, že se opět brzy vrátíme do České republiky. Náš první event v Liberci byl opravdu zábavnou akcí, kde se čeští a polští fanoušci sešli, aby vytvořili elektrizující atmosféru a totéž očekáváme v říjnu také v Třinci“. “ řekl Martin Lewandowski, CEO organizace KSW.

KSW 87