KSW 79: Gustafsson vs Hošek!

Andreas Gustafsson vs David HošekDavid Hošek, Dominik Humburger, Tomáš Možný, Petra Částková a Frederico Komuenha se představí dnes večer na historicky prvním galavečeru organizace KSW na české půdě!

DNES – Home Credit aréna, Liberec, ČR
KSW 79
Start v 19:00
Vstupenky na TicketportalCZ!
Přímý přenos na KSWTV a VOYO!

V hlavním zápase bude svůj titul těžké váhy obhajovat britský ranař Phil De Fries, který získal titul již v dubnu 2018, když v prvním kole ukončil polského fightera Michala Andryszaka. Do dnešního dne má na svém kontě sedm úspěšných obhajob a jen v loňském roce pás obhájil dvakrát.

Naposledy v září na galavečeru KSW 74, kde v prvním kole utáhl Ricarda Prasela. Soupeřem mu bude sedmatřicetiletý americký válečník Todd Duffee, který se vrací do zápasu po více jak tříleté pauze. Duffee naposledy stál v kleci v roce 2019, když končil v organizaci UFC.

Andreas Gustafsson vs David Hošek

Na dnešním galavečeru v Liberci uvidíme také spoustu tuzemských bojovníků a nyní se podíváme na duel Andreas Gustafsson vs David Hošek. Český bijec v roce 2017 ukončil boxerskou profesionální kariéru a začal se naplno věnovat MMA.

Z organizace XFN má na svém kontě jednu výhru, následně přešel do organizace Oktagon, kde dokázal za tři roky pětkrát zvítězit, dvakrát prohrát a jednou remízovat. V loňském roce zkusil štěstí také v organizaci RFA a IAF. Nyní však má před sebou velkou výzvu v organizace KSW a do cesty se mu postaví jednatřicetiletý švédský válečník Andreas Gustafsson.

Švéd si za rok 2019 a 2020 připsal šest výher v řadě a vypadalo to na spanilou cestu. Jenže v říjnu 2020 přišel debut v KSW a byla z toho první profesionální porážka s Polákem Damianem Janikowskim.  Následně si dal dva roky pauzu a vrátil se loni, kdy v menší organizaci FCR porazil polského fightera Lukasze Dziudzia.

KSW 79