Kownacki by se měl vrátit v lednu!

Adam KownackiPolská jednička těžké váhy Adam Kownacki by se měl vrátit mezi šestnáct provazů po třech porážkách v řadě v půlce ledna!

Třiatřicetiletý polský boxer „Baby Face“ Adam Kownacki (20-3-0, 15 KO) neprožívá zrovna nejlepší část své profesionální kariéry. Za poslední tři roky odboxoval 3 zápasy a všechny prohrál. Nejprva ho dvakrát před limitem ukončil skoro odepisovaný „The Nordic Nightmare“ Robert Helenius (31-3-0, 20 KO) a naposledy také turecký boxer „The Iceman“ Ali Eren Demirezen (17-1-0, 12 KO), který jej letos v červenci vybodoval.

Nebylo jisté, zdali bude Kownacki pokračovat nebo ne. První porážky kariéry s Robertem Heleniusem přisuzoval k narození dítěte, že se nemohl plně věnovat přípravě. Do Zápasu s Demirezenem však sliboval, že bude připraven na sto procent, ale překvapivě na papírově slabšího soupeře ztrácel.

Robert Helenius vs Adam Kownacki

Nyní tým polského bijce potvrdil, že se Kownacki vrátí 14. nebo 21. ledna na galavečeru Premier Boxing Champions pořádaném v New Yorku. Dá se ovšem předpokládat, že nyní bude mít Polák slabšího soupeře, aby načerpal ztracené sebevědomí. protože vracet se po třech porážkách není zrovna jednoduché.