Kovalev: Beterbiev zničí Yardeho do 6. kola!

Sergey KovalevBývalý šampión polotěžké váhy Sergey Kovalev dokázal britského boxera ukončit před limitem a v zítřejším souboji s Beterbievem mu nedává sebemenší šanci!

„Nedávám mu moc šancí, nemá nic, čím by mě mohl Yarde překvapit nebo oslnit.  V sedmém nebo osmém kole jsem se sám proti Yardemu trápil, ale to bylo způsobeno ztrátou energie, když jsem před zápasem hodně shazoval a i přesto tyhle problémy mě Yarde nedokázal zastavit“. Říká bývalý světový šampión.

„Proto nevěřím, že něco zmůže s Arturem. Určitě to bude zajímavý zápas, ale Beterbiev ho prostě rozebere a zničí. Pokud si můžu tipnout, tak zápas nebude trvat déle jak pět nebo šest kol. Jsem přesvědčený, že to bude naprosto dominantní vítězství“. Dodává Kolev.

Sergey Kovalev

Devětatřicetiletý ruský boxer „Krusher“ Sergey Kovalev (35-4-1, 29 KO) a jednatřicetiletý britský boxer Anthony Yarde (23-2-0, 22 KO) před skoro čtyřmi lety na galavečeru v ruském Čeljabinsku a Kovalev jasně dominoval a Yardeho nakonec ukončil před limitem v jedenáctém kole.

Artur Beterbiev vs Anthony Yarde