Korunovace prvního MMA šampiona RFA!

Nenad Avramovič vs Dominik HumburgerKromě nadcházejícího turnaje RFA 10 v Havířově, nás zanedlouho čeká i RFA 11 VIP Edition v Bratislavě. V hlavním zápase večera se popere o titul Dominik Humburger a Nenad Avramovič!

10.6.2023 – Bratislava, SK
RFA 11
Střední váha
Nenad Avramovič 🇷🇸🆚🇨🇿 Dominik Humburger
Vstupenky v síti Predpredaj
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na RealSportTV!

Historicky první MMA šampion organizace
Organizace Real Fight Aréna už má v současnosti jednoho šampiona. Jím je Václav Sivák, který však drží titul pod pravidly K1. Tentokrát bude ve hře i titul pro MMA bojovníky a o něj se poperou na bratislavské půdě Humburger s Avramovičem, kteří oba ukončili Milana Ďatelinku. Avramovičovi se to podařilo už v 1. kole, když slovenského bojovníka nachytal na gilotinu. Humburger po přežití kritických momentů v úvodní pětiminutovce vyčerpaného Ďatelinu dobil na TKO.

Nenad Avramovič vzápětí bojoval s další hvězdou RFA Davidem Hošekem. Ten se absolutně nedokázal vypořádat s Avramovičovým wrestlingem a podlehl mu na body. Ještě před duelem s Ďatelinkou absolvoval „Hambáč“ svůj debut v organizaci, když v 1. kole zdolal Abilaya Ibrayeva. Humburger však mezitím stihl 2x nastoupit ve spřátelené KSW, kde díky dvěma výhrám upravil své skóre na 6-0.

RFA

Postojářské zápasy, ve kterých půjde o hodně
Csaba Tóth naposledy odčinil porážku z turnaje RFA 6, kde jeho neporazitelnost ukončil Vlado Idrányi. Maďarský thai boxer ukončil ve 3. kole mimořádně odolného Adama Dvořáčka a vrátil se na vítěznou vlnu. Tentokrát proti němu bude stát slovenský dlouháň Jakub Benko, který z pozice mírného outsidera naposledy porazil na body Pavla Šacha.

Další zápas pod pravidly Real Fight pořídí Marco Novák a Štěpán Guba. Oba thai boxeři patří ke špičce ve svých vahách v rámci jejich zemí a vítěz tohoto československého duelu se výrazně přiblíží k titulové šanci.

RFA

Domácí bojovníci před bratislavským publikem
Jelikož se turnaj RFA 11 koná v Bratislavě, nemůže na něm chybět bojovníci z Octagon Fighting Academy. Úspěšného zápasníka Michala Duby vyzve Adam Jakubík, který se naposledy vyznamenal skvělým ukončením na páku na nohu v 1. kole EUROGOLD pyramidy s Martinem Horínkem. Ten také nebude před domácím publikem chybět a jeho soupeřem bude Marián Jakubík.

Jozef Jaloviar se pokusí vrátit zpět na vítěznou vlnu a do dalšího zápasu nastoupí i vycházející hvězda bantamové váhy z Pit Gym Levoče Dominik Toporcer. Kromě ryze československých soubojů uvidíme i mezinárodní měření sil v duelech Komuenha vs. Veréb, Valoušek vs. Csibi a Beck vs. Ibraghimy. Stejně jako na posledním turnaji, i tentokrát dostanou příležitost amatéři v duelu Síly vs. Šajben.

Nenad Avramovič vs Dominik Humburger