Ducár bude v Praze obhajovat titul CISBB!

Vasil DucárÚřadující český šampión křížové váhy a držitel titulu WBC CISBB Vasil Ducár bude poprvé obhajovat svůj titul. Do cesty se mu v Praze postaví rodák z Ukrajiny Viktor Trush!

16.6.2023 – Hala Královka, Praha, ČR
Křížová váha
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇨🇿🇺🇦 Viktor Trush
Start v 19:00
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na OktagonTV

Česká jednička a šampión Vasil DUCÁR (14-6-1, 10 KO) a česká dvojka Viktor TRUSH (8-2-0, 8 KO) se utkají na galavečeru v Praze v desetikolové bitvě o pás organizace CISBB!

Český šampión Vasil Ducár nasadil v loňském roce vysoké zápasové tempo a stihl celkem pět duelů. Nejprve v březnu nestačil na skvělého Kubánce Mike Pereze, ale v červnu si spravil chuť s Markem Procházkou, kterého zdemoloval ve dvou kolech a obhájil český titul ČUBP v křížové váze.

V srpnu odletěl do Anglie bojovat o Evropský titul organizace IBF, ale neporažený britský boxer byl nad jeho síly a Ducár si tak po dobrém výkonu odvezl bodovou porážku. Už v září se postavil k další obhajobě českého titulu a s přehledem vybodoval Václava Pejsara.

Rok 2022 završil na tradičním galavečeru v pražské Lucerně, kde se v odvetě střetl s Vladimírem Řezníčkem jak o český titul tak o volný titul WBC CISBB. Ducár opět předvedl velkou dominanci a Řezníčka přejel jednomyslně na body 3x 100:90. Letošní rok začal rozehřívacím netitulovým zápasem v Olomouci s Černohorcem Dzemalem Bosnjakem. Bosnjak sice kousal, ale Ducár si výhru pohlídal a osmikolový duel vyhrál na body.

Václav Pejsar vs Lukáš Fajk

Nyní ho čeká opět titulová bitva a bude obhajovat pás WBC CISBB. Jeho soupeřem bude devětadvacetiletý rodák z Ukrajiny žijící v České republice Viktor Trush. Ten má aktuálně na svém kontě čtyři výhry před limitem v řadě a blýskl se především v posledním duelu, kdy dokázal na galavečeru v Dánsku ukončit ve čtvrtém kole domácí neporaženou hvězdu Ditleva Rossinga.

Na pražském galavečeru uvidíme také vyhrocenou bitvu ve váze Bridgerweight, kde bude český šampión Václav Pejsar (21-15-0, 16 KO) hájit Český národní titul proti Kontinentálnímu šampiónovi organizace IBO Lukášovi Fajkovi (8-1-0, 6 KO). V Praze také uvidíme Pavla Polakoviče (10-0-0, 5 KO) nebo Zsolta Osadana (24-1-1, 16 KO).

Vasil Ducár vs Viktor Trush

Václav Pejsar vs Lukáš Fajk