Komplikace v duelu Fury vs Usyk?

Tyson Fury vs Oleksandr UsykZdá se stále méně pravděpodobné, že se sjednocující bitva neporažených těžkých vah bude konat v dubnu. Tyson Fury a Oleksandr Usyk se stále nedomluvili a čas běží!

Vypadá to, že pravděpodobnost toho, že se dlouho očekávaná sjednocující bitva těžké váhy bude konat 29. dubna na londýnském stadiónu Wembley stále snižuje. Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) a Oleksandr Usyk (20-0-0, 13 KO) stále nenašli ve všech ohledech společnou řeč a námluvy váznou.

„Vím, že neustále říkám, že za pár dní něco budu mít a někam se posuneme. Opravdu doufám, že se brzy na všech bodech shodneme. Čas se nám krátí a 29. duben se nezadržitelně blíží a buď se brzy dohodneme nebo budeme muset toto téma uzavřít“. Říká britský promotér Frank Warren.

„Nechci zabíhat do bližších podrobností, i když vím, že lidé by rádi věděli, co se vlastně děje, ale snažíme se najít řešení. Rádi bychom už zahájili prodej vstupenek a začala zápas promovat, to mi věřte. Bohužel se vše ukázalo trochu obtížnější a složitější, než jsme se původně domnívali“. Dodává Frank Warren v rozhovoru pro SecondsOut.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing