Koho tipují čeští boxeři?

Tyson Fury vs Oleksandr UsykFury vs Usyk – Kdo má větší šance na výhru? O svůj názor se podělili čeští boxeři Ducár, Pejsar, Adámek, Hunanyan, Šour a Polakovič!

18.5.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha 
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇺🇦 Oleksandr Usyk
Souboj o tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO
Přímý přenos na DAZN
Ke sledování si musíte zaplatit jak předplatné, tak ještě doplatit jednorázově 490 kč za tento galavečer.

Neporažená britská dvojka a světová trojka „The Gypsy King“ Tyson FURY (34-0-1, 24 KO) a neporažená ukrajinská a světová jednička Oleksandr USYK (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o pásy WBA, WBC, WBO, IBF a IBO!

Václav Pejsar

Václav Pejsar
Dřív jsem si myslel, že na 100% vyhraje Fury, později jsem to měl tak 50 na 50 teď si opět myslím že to bude Fury a mám to tak 70 na 30. Dovednosti obou jsou na té nejvyšší úrovni, o tom se nemusíme bavit. Myslím si, že rozhodujícím faktorem bude to, že je Fury, těžší, méně předvídatelný, může Usykovi brát sílu a unavit ho různými klinči atd. Vypadá ve skvělé formě, fyzicky vypadá nejlépe od prvního zápasu s Wilderem. Takže můj typ je Tyson Fury

Pavel Šour

Pavel Šour
Netroufám si říci, kdo vyhraje. Oba jsou neskutecni boxeři. Bude zřejmě záležet na detailech, momentálním psychickém rozpoložení, ve kterém se budou boxeři nacházet před utkáním. Více to přeji Usykovi. Je to pro mě po lidské stránce lepší člověk. Jeho nastavení hlavy je čisté, nic mi u něj nepřekáží. Usyk je pro mě stabilní terminál a výhru by si zasloužil Více.

Vasil Ducár

Vasil Ducár
Vše bude zaležet v jakém módu k tomu přistoupí Fury a pokud se dobře připraví. Oba jsou na tom technicky i pohybově skvěle a řekl bych, že i podobné. Takže jediná mírná výhoda jsou tělesné proporce Furyho… Bude zaležet jestli dokáže celých 12 kol udržet pohyb na nohou a držet si vzdálenost předních rukou. Pokud ano tak bych to viděl 70:30 pro Furyho…. Ale myslím, že tenhle zapas bude na body.

Tomáš Adámek

Tomáš Adámek
Já si myslím, že vyhraje Fury. Pokud bude připravený a podle posledních fotek to vypadá, že jo, tak bude těžit z váhové převahy a delších rukou. Usyk je skvělý na nohách, technicky je na tom také výborně, ale bude mít problémy s tvrdými údery Furyho, stejně jako to bylo puncherama Duboisem nebo Chisorou. Za mě je to 70:30 pro Furyho.

Anatoli Hunanyan

Anatoli Hunanyan
Já věřím, že vyhraje Usyk. Pro mě je Usyk mnohem větší sportovní vzor než je Fury a proto bych mu to moc přál a budu mu jednoznačně fandit. Bude to samozřejmě hrozně těžký zápas, oba mají své přednosti, ale Usyk je po sportovní stránce lepší.

Pavel Polakovič

Pavel Polakovič
Na tento zápas se moc těším. Bude to střetnutí dvou výrazných a neobvyklých stylů v těžké váze. Dva šampioni, kteří jsou ikony v novodobé éře boxu. Bude dost záležet na tom jak se Fury “vyspí”
Oba borci jsou podle videí v životní formě. Zápas podle mě skončí bodovým rozhodnutím. Tipuji Furyho vítězství n.b. 60:40.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk