Kincl se zranil, Čepo má nového soupeře!

Vlasto Čepo vs Piotr WawrzyniakPo nečekaném zranění Patrika Kincla přichází neméně vyostřená hra o pás prozatímního šampióna střední váhy. Vlasto Čepo se střetne s Polákem Piotrem Wawrzyniakem!

29.12.2023 O2 aréna, Praha, ČR
Oktagon 51
Vstupenky v síti O2arena
Přímý přenos na OktagonTV

Stroj na knockouty a majitel nejnebezpečnějších kladiv v OKTAGONu Vlasto Čepo má už 12 ukončení před limitem a 11x semlel soupeře v 1. kole. Je vždy jen otázkou času, kdy „El Chapo“ soupeře pozve do víru kloubů, ze kterého ho již nepustí. Hlásí životní formu, jeho zápasy patří mezi nejlepší show na turnajích a jeho trenérem je Attila Végh. Strašidelná kombinace.

Čepův soupeř rozhodně není žádné ořezávátko. Podobně jako jeho protivník je zvyklý připisovat si výhry téměř výhradně na KO a je jednou z 10 nejlepších středních vah v celém Polsku. Seznamte se, Piotr Wawrzyniak, tvrďák, který se nebojí obrovské výzvy na poslední chvíli, šampion Babilonu MMA a 4 roky neporažený postrach od sousedů.

Poslední dva bojovníci Veličkovič a Michailidis  Ti nejlepší z nejlepších, kteří se evropskou MMA ligou mistrů Tipsport Gamechanger probojovali do finále, jež se navždy zapíše do dějin MMA. Srbský „Prometheus“ Bojan Veličković, který v semifinále ukončil Davida Kozmu a proti němu řecký „Spartan“ Andreas Michailidis se skalpem Louise Glismanna.

Vlasto Čepo vs Piotr Wawrzyniak

Do klece se také vrací Karlos „Terminátor Vémola, který naposledy v říjnu knockoutoval v prvním kole Pavola Langera a jeho soupeřem bude slovenský „Pirát“ Samuel Krištofič. Česká hvězda postojářské scény Daniel „DeeDee“ Škvor se postaví proti německému válečníkovi Martinovi Zawadovi. A mnoho dalších zápasů nabídne Oktagon 51 v pražské O2 arén.


30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
The Ring 9
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayLive
Tomáš Adámek 🇨🇿🆚🇨🇿 Tomáš Ivachov
Viliam Tankó 🇸🇰🆚🇨🇿 Mike Juřík
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇮🇹🇨🇿 Alessandro Jandejsek
David Dvořáček 🇨🇿🆚🇨🇿
Norbert Růžička
Mário Zábojník 🇸🇰🆚🇨🇿 Milan Procházka
Jan Polák 🇨🇿🆚🇸🇰 Marián Mišalko
Marián Džupka 🇸🇰🆚🇺🇦 Pavlo Ospinnikov
Majkel Wartalski 🇵🇱🆚🇨🇿 Matěj Hudák

Patron Boxing vstupenky