Hladového Dvořáčka čeká v Bratislavě Růžička!

David Dvořáček vs Norbert RůžičkaPlzeňská stáj Patron Boxing uzavře letošní rok galavečerem The Ring 9 v Bratislavě a jeden ze zajímavých zápasů bude také duel David Dvořáček vs Norbert Růžička! Vstupenky v prodeji!

30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
Polotěžká váha
David Dvořáček 🇨🇿🆚🇨🇿 Norbert Růžička
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayLive

Neporažená česká třináctka David DVOŘÁČEK (5-0-0, 0 KO) a česká sedmnáctka Norbert RŮŽIČKA (4-5-1, 3 KO) se utkají na bratislavském galavečeru The Ring 9 v šestikolové netitulové bitvě!

Do roka a do dne. Toto heslo pro dvaadvacetiletého Davida Dvořáčka platí dokonale. Naposledy boxoval loni v Lucerně s plzeňským ranařem Jiřím Kroupou, kterého zdolal na body. Mezi šestnáct provazů se vrátí 30. prosince na eventu The Ring 9 v Bratislavě. Soupeřem mu bude devětadvacetiletý brněnský bijec Norbert Růžička.

„Těším se neskutečně. Bylo to dlouhé, sice jsem stále trénoval, posiloval, běhal, boxoval v otočeném gardu, ale nebylo to samozřejmě ono,“ usmívá se sympaťák, do kterého byste při setkání na ulici spíše, než boxera tipovali vysokoškolského studenta práv.

Proč vlastně tak dlouhá pauza? Zranění. Právě v souboji s Kroupou mu praskla kost na ruce a rekonvalescence se protáhla na téměř deset měsíců. Nyní už je ale stoprocentně zdravý, opět polyká tvrdé tréninkové dávky. A samozřejmě absolvuje vyhlášeně tvrdé sparingy v domovském Spejbl Gymu. Informace ze zákulisí mluví jasně a tahle mladá puška má pořádně nabito.

David Dvořáček vs Norbert Růžička

V Domě sportu jej na rozjezd vstříc velkým bitvám nečeká rozhodně snadný soupeř. Jistě, Norbert Růžička nedisponuje aktivní ratingem, ale letos se může pochlubit velkou aktivitou na amatérské i profesionální scéně. Mezi profíky stihl sedm zápasů s vyrovnanou bilancí – 3 výhry, 3 porážky a jedna remíza.

„Pár jeho zápasů jsem viděl. Tvrdý, srdcař, co nic nevypustí. Na domácí scéně boxoval se zkušenými borci v čele s Martinem Prázdným (několikanásobný český amatérský vicemistr střední váhy a šampion polotěžké), mezi profíky má letos celkem sedm zápasů, bude rozjetý. Já ho ale chci zastavit,“ dodává Dvořáček.

Zda svá slova naplní, zjistíme za dva týdny ve slovenské metropoli. Lístky na event The Ring 9, kde budou i další zajímavá jména (nejen) polotěžké váhy – včetně titulové bitvy Tomášů Adámka s Ivachovem.

Patron Boxing vstupenky

The Ring 9