Kincl vs Čepo v O2 aréně!

Patrik Kincl vs Vlasto ČepoÚřadující šampión střední váhy Patrik Kincl, bude na konci roku obhajovat titul a do cesty se mu postaví slovenský tvrďák Vlasto Čepo!

29.12.2023 O2 aréna, Praha, ČR
Oktagon 51
Patrik Kincl 🇨🇿🆚🇸🇰 Vlasto Čepo
Vstupenky v síti O2arena
Přímý přenos na OktagonTV

Pražská O2 arena se 29. prosince stane místem, kde se bude opět psát historie. Dojde nejen na očekávanou bitvu Patrik Kincl vs Vlaro Čepo, ale také k velkému finále evropské MMA ligy mistrů. Vrcholný turnaj tohoto roku, který si nesmíte nechat ujít. A také skvělý vánoční dárek ve formě absolutního zážitku.

Úřadující šampion střední váhy, světová 47 a jeden z nejlepších bojovníků OKTAGONu napříč váhovými kategoriemi Patrik Kincl přijal výzvu od slovenského bijce Vlasta Čepa. Kincl je po skalpu Vémoly ve skvělé formě ale slovenský stroj na knockouty a majitel nejnebezpečnějších pěstí v OKTAGONu věří, že přišel jeho čas. Podaří se mu Kincla vlákat do svého chaosu a nastolit novou vládu?

Poslední dva bojovníci. Ti nejlepší z nejlepších, kteří se evropskou MMA ligou mistrů Tipsport Gamechanger probojovali do finále, jež se navždy zapíše do dějin MMA. Srbský „Prometheus“ Bojan Veličković, který v semifinále ukončil Davida Kozmu a proti němu řecký „Spartan“ Andreas Michailidis se skalpem Louise Glismanna.

Do klece se také vrací Karlos „Terminátor Vémola, který naposledy v říjnu knockoutoval v prvním kole Pavola Langera a jeho soupeřem bude slovenský „Pirát“ Samuel Krištofič. Česká hvězda postojářské scény Daniel „DeeDee“ Škvor se postaví proti německému válečníkovi Martinovi Zawadovi. A mnoho dalších zápasů nabídne Oktagon 51 v pražské O2 arén.

Karlos Vémola vs Samuel Krištofič