Katie Taylor je stále absolutní šampiónkou!

Katie Taylor vs Karen CarabajalNesporná šampiónka lehké váhy Katie Taylor opět dominovala a jasně přeboxovala Karen Carabajal na body. Obhájila tak tituly WBA, WBO, WBC a IBF!

29.10.2022 – Wembley Aréna, Londýn, VB
Lehká váha
Katie Taylor 🇮🇪🆚🇦🇷 Karen Carabajal
Bence Kovacs 98:92
Victor Loughlin 100:91
Karoline Puetz 99:91

Šestatřicetiletá neporažená olympijská vítězka z Londýna a nesporná královna lehké váhy Katie Taylor (22-0-0, 6 KO) v červnu 2019 sjednotila všechny prestižní světové tituly v lehké váze, které následně šestkrát úspěšně obhájila a dnes se postavila k sedmé obhajobě všech titulů najednou.

Do cesty se ji postavila do dnešního dne neporažená dvaatřicetiletá argentinská boxerka Karen Elizabeth Carabajal (19-1-0, 2 KO) a zápas se vyvíjel podle předpokladů. Taylor boxovala jako vždy na jistotu, nepouštěla soupeřku do větších akcí a byla především technicky na jiné úrovni.

Katie Taylor vs Karen Carabajal

Nicméně Carabajal nedala svou kůži zadarmo a ukázala velké odhodlání a odolnost čelit jedné z nejlepších boxerek na světě. Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení kde jasně všichni tři rozhodčí viděli jako jednoznačnou vítězku Katie Taylor, která tak vyhrává i 22. profesionální duel kariéry.