Joyce vs Parker o titul WBO!

Joe Joyce vs Joseph ParkerBritský boxer Joe Joyce a Novozélanďan Joseph Parker se již zítra na galavečer v Manchesteru utkají o prozatímní světový titul organizace WBO! Přímý přenos na BT Sport!

24.9.2022 – Manchester Arena, Manchester, VB
Těžká váha
Joe Joyce 🇬🇧🆚🇳🇿 Joseph Parker
Přímý přenos na BT sport!

Neporažená britská pětka a světová devítka „Juggernaut“ Joe JOYCE (14-0-0, 13 KO) a novozélandská jednička a světová šestka „Lupesoliai La’auliolemalietoa“ Joseph PARKER (30-2-0, 21 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBO!

Šestatřicetiletý britský šampión Joe Joyce před dvěma lety zvládl ostře sledovanou bitvu pravdy s krajanem Danielem Duboisem, kterého překvapivě zničil v deseti kolech a získal několik Evropských a Mezinárodních titulů.

Do ringu se vrátil až loni v červenci kdy obhajoval pásy WBO, WBC a britský Commonwealth proti kamerunskému bijci Carlosovi Takamovi. Zápas trval jen polovinu vypsaných kol a Joyce pohodlně pásy obhájil. Letos se vrátil po roční odmlce a pohodlně titulky obhájil rychlým vítězstvím nad Christianem Hammerem ve čtvrtém kole.

Joe Joyce vs Joseph Parker

Nyní ho čeká jeden z nejtěžších soubojů profesionální kariéry. Do cesty se mu 24. září postaví bývalý světový šampión, třicetiletý Novozélanďan Joseph Parker. Parker v loňském roce zvládl tři velmi těžké duly, když nejprve ovládl souboj o svou domovinu s krajanem Juniorem Fa a poté dokázal dvakrát přetlačit na body britského boxera Derecka Chisoru.

Vítěz tohoto duelu získá prozatímní světový titul organizace WBO a tím pádem také výhradní právo vyzvat neporažené šampióna Oleksandra Usyka. Nicméně na duel s Usykem si vítěz zcela jistě počká minimálně rok.

Serrano vs Mahfound - Joyce vs Parker