Joyce vs Chisora v červenci!

Joe Joyce vs Dereck ChisoraSkupina Queensberry Promotions ohlásila velmi zajímavý duel těžkých vah. na galavečeru v Londýně se střetnou Joe Joyce a Dereck Chisora! Video z tiskovky v článku!

27.7.2024 – O2 Aréna, Londýn, VB
Těžká váha
Joe Joyce 🇬🇧🆚🇬🇧 Dereck Chisora
Přímý přenos na BT Sport

Britská čtyřka a světová desítka „Juggernaut“ Joe JOYCE (16-2-0, 15 KO) a britská sedmička a světová třiadvacítka „WAR“ Dereck CHISORA (34-13-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v londýnské O2 aréně!

Osmatřicetiletý Joe Joyce minulý rok úplně nezvládl a prohrál oba duely, když jej nejprve v dubnu ukončil v šestém kole čínský boxer Zhilei Zhang (26-2-1, 21 KO) a v následné odvetě v září ho Zhang knockoutoval už ve třetím kole. Letos v březnu se mezi šestnáct provazů vrátil, když v desátém kole knockoutoval krajana Kashe Aliho (21-3-0, 12 KO).

Nyní ho čeká druhý letošní duel a do cesty se mu postaví čtyřicetiletý rodák ze Zimbabwe a neúspěšný vyzývatel o světový titul Dereck Chisora. Chisora v loňském roce odboxoval pouze jediný duel, když si vyšlápl na Američana Geralda Washingtona (20-6-1, 13 KO). V červenci ho tak čeká první letošní duel a bude to mít hodně těžké, protože Joyce je velkým favoritem. Nicméně Chisora již několikrát dokázal, že mu takhle pozice sedí.

Joe Joyce vs Dereck Chisora