Joyce: Prioritou je Usyk, Joshua a Fury!

Joe JoyceNový prozatímní šampión těžké váhy Joe Joyce se podle svých slov po souboji Josephem Parker hodně unavený. Parker byl hodně těžký soupeř, říká a chce Usyka, Joshuu a Furyho!

„Abych vám řekl pravdu, jsem po tomhle víkendu docela unavený. Joseph Parker je skvělý a těžký bojovník. Nečekal jsem, že bude tak dobře boxovat a že tolik vydrží. Velká čest za jeho výkon a že jsme mohli svést takhle skvělý zápas o titul“. Chválil výkony bývalého světového šampióna Joyce.

„Zasáhl jsem ho vším, co jsem měl a to doslova. Zkoušel jsem sem všechno, ale ten chlap pořád bojoval dál. Opravdu jsem si zápas užil, ale bylo to těžké a musel jsem sáhnout hluboko, abych prošel až do konce. Až  v jedenáctém kole se mi ho konečně podařilo zlomit, ale byla to sakra těžká práce“ Pokračuje Joyce.

Joe Joyce vs Joseph Parker

A prozradil také, kdy by se mohl vrátit do ringu. „Do ringu plánujeme znovu vstoupit někdy v průběhu března, ale zatím je brzy mluvit o soupeři. Samozřejmě bych si nejvíce přál souboj s Usykem, ale ten nebude jen tak volný. Nicméně mojí prioritou je Usyk, Joshua a Fury“. Uzavřel prozatímní šampión organizace WBO.

Joe Joyce vs Joseph Parker