Fury: Joyce na mě nemá!

Tyson Fury vs Dillian WhyteBritský boxer si myslí, že by se ho v zápase Joe Joyce ani nedotkl. Dokázal by porazit Joshuu i Usyka, ale mě a Wildera ne. Říká světový šampión WBC Tyson Fury!

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) sice na jednu stranu ocenil kvality svého neporaženého krajana Joe Joyceho (15-0-0, 14 KO), ale jedním dechem dodává, že jeho by se ani nedotkl. Zároveň zopakoval ultimátum pro Joshuu.

„Joyce neboxoval špatně, ale Parkera prakticky jen vyťukal. Jsem přesvědčen, že dokáže porazit Anthonyho Joshuu nebo střední váhu Oleksandra Usyka. Ale mohl by mít velké problémy s rychlostí a dynamikou Deontaye Wildera, kterého by podle mě porazit nedokázal“ říká Tyson Fury.

„Se mnou by šanci neměl vůbec. Za dvanáct kol by mě netrefil ani jednou Je velký, ale já větší, je silný, ale já silnější, je těžký, ale já těžší. Postě je to dobrý boxer, ale já jsem lepší. Z nějakého důvodu jsem já světovou jedničkou“. Pokračoval Fury.

Warren - Fury - Arum

„Doufám, že Joshua dnes do 17ti hodin podepíše smlouvu a utkáme se v prosinci. Pokud ne, budu boxovat s někým jiným. Když se mnou chtěl zápas Wilder, tak jsme mu posílali podepsanou smlouvu do 24 hodin, protože jsem zápas chtěl. Pokud Joshua opravdu chce, tak podepíše“. Připomněl Fury své ultimátum.

Tyson Fury