Joshua: Zápas s Furym bude, ale ne teď!

Anthony JoshuaBývalý světový šampión těžké váhy Anthony Joshua odhalil, že se s věčným rivalem Tysonem Furym střetne, nicméně nyní potřebuje mentálně odpočívat!

„Po odvetě s Usykem jsem byl prázdnej. Ten zápas mě doslova psychicky roztrhal. Makal jsem, dřel jsem, v zápase jsem vydal ze sebe vše do poslední části těla, ale nestačilo to. Bylo to hodně deprimující, když víš, že si udělal vše a stejně to na výhru nebylo“. Začal smířlivě pro DAZN Joshua.

„Fyzicky jsem byl připravený zápasit s kým koliv, miluju box a rád soutěžím, ale mentálního hlediska na tom musím ještě hodně zapracovat. Musím být vnitřně srovnaný a přepnout se do zápasového režimu nejen fyzicky, ale i psychicky. Boxeři jsou všeobecně drsní a tvrdí, ale box je také hodně duševní záležitostí“. Pokračuje bývalý šampión těžké váhy.

Hearn - Joshua

„Mám rád podnikáni, dobré obchody a dobré smlouvy. Všechny ty věci na sociálních sítích jsou pro mě časově náročné. Můj poslední „taneční partner“ Tyson Fury se kterým se jsme měl boxovat je hodně aktivní na sociálních sítích a myslím, že bychom v zákulisí dělali dobrý obchod. Stane se to, ale ne teď“. Uzavřel Joshua pro DAZN.