Joshua vs Wilder na začátku roku!

Deontay Wilder a Anthony JoshuaOčekávaný souboj dvou těžkých vah Anthony Joshua vs Deontay Wilder se bude s největší pravděpodobností konat 28. ledna. V krajním případě až 4. února, potvrdil Hearn!

Britský promotér a šéf skupiny Matchroom Boxing Eddie Hearn potvrdil, že se dva bývalý světoví šampióni těžké váhy „AJ“ Anthony Joshua (26-3-0, 23 KO) a „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) utkají 28. ledna nebo o týden později 4. února v Saúdské Arábii.

„Všechny otázky máme vyřešené na obou stranách. Jak Anthony Joshua, tak Deontay Wilder souhlasili se všemi podmínkami zápasu. Tento zápas by se nekonal pouze v případě, že by Saúdové změnili názor a stáhli by finanční nabídku. To si však nemyslím, že by se mohlo stát“. Řekl Hearn

„Jako nejpravděpodobnější termín zápasu je pro nás konec ledna, ale je možné, že by se mohl eventuelně konat na začátku února. Vše bude záležet na tom, jestli Wilder bude čekat až na zápas Joshuou nebo si v mezi čase naplánuje ještě nějaký duel“. Dodává britský promotér

Anthony Joshua vs Robert Helenius

Na galavečeru by se také mohli v titulové bitvě střetnou úřadující šampión organizací WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandr Usyk (20-0-0, 13 KO) a povinný vyzývatel za IBF Filip Hrgovič (16-0-0, 13 KO). Samozřejmě by se tak stalo jen v případě, že Usyk na konci srpna porazí Duboise a nedojde následně ke sjednocujícímu zápasu s šampiónem WBC Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO).

Deontay Wilder