Joshua se vrátí až v prosinci!

Anthony JoshuaBritský boxer a bývalý světový šampión těžké váhy se nakonec vrátí mezi šestnáct provazů až na konci roku. Původně byl v plánu zápas v průběhu léta!

„AJ“ Anthony Joshua (25-3-0, 22 KO) na sociálních sítích oznámil, že bude opět boxovat až v prosinci. Původně Eddie Hearn odhalil, že Joshua bude letos boxovat třikrát, ale nakonec z toho budou jen dva souboje. Pravděpodobným soupeřem by měl být v odvetě krajan Dillian Whyte (29-3-0, 19 KO), kterého Joshua ukončil v sedmém kole před osmi lety.

„Není to dokonalé, ale všechno je součástí našeho velkého plánu. Do dalšího zápasu se vrátím v prosinci na domácím galavečeru“. Odhalil třiatřicetiletý bývalý dvojnásobný šampion těžké váhy Anthony Joshua.

Joshua stál naposledy v ringu 1. dubna na galavečeru v londýnské O2 aréně, kde se střetl s americkým vyzývatelem Jermaine Franklinem (21-2-0, 14 KO). Britský boxer zápas jednoznačně ovládl, ale o nějakém krásném boxu nemohla být řeč. Na Joshu se po duelu snesla velká kritika ohledně jeho výkonu a to jak z řad boxerů tak fanoušků.

Anthony Joshua vs Jermaine Franklin


TikTok proboxing>


Mallpay Proboxing