Joshua: Fury je idiot, dobře, že prohrál!

Anthony Joshua vs Francis NgannouBritský boxer a bývalý světový šampión těžké váhy Anthony Joshua přiznal, že je rád, že Fury nesjednotil pásy. Dokonce ho nazval idiotem!

„Jsem rád, že Fury není nesporným šampionem. Pro mě je to obyčejný idiot, který nikoho nerespektuje a všechny okolo sebe jen ponižuje. Myslím, že ho baví urážet ostatní a vyžívá se v tom“. Řekl čtyřiatřicetiletý rodák britských ostrovů.

„Podívejte se, jak urážel Usyka – řekl, že je to malej králík nebo bojovník střední váhy. To je podle mě špatně a přešlo to i tu hranici respektu k soupeři. Pokud respektuji tebe a ty respektuješ mě, můžeme tento sport budovat, ale Fury nemá žádný respekt k nikomu a ničemu“.

„Prezentuje nás, jako bychom byli nějací hospodští a on je na jiné úrovni. Proto je dobře, že dostal od Usyka výprask. Najednou ho ten jak on říká malej králík a střední váha porazila. Myslím, že i odveta skončí úplně stejně“. Dodává Joshua.

„AJ“ má před sebou titulovou výzvu a 21. září vyzve na galavečeru v Londýně krajana Daniela Duboise. Ten byl povýšen organizací IBF na plnohodnotného šampióna poté, co Usyk uvolnil tento titul. Prosincová odveta mezi Usykem a Furym tak bude definitivně bez tohoto pásu.

Anthony Joshua vs Daniel Dubois