Joshua: Chci Usyka rozdrtit!

Oleksandr Usyk vs Anthony JoshuaAnthony Joshua si hodně věří a v sobotu chce urvat tituly zpět. V prvním zápase jsem chtěl Usyka zdemolovat, ale teď ho chci rozdrtit! Říká bývalý světový šampión!

„Je to skvělý pocit vrátit se do Saudské Arábie, jsme tu už pátý den, Saudská Arábie je jako můj druhý domov a cítím se tady opravdu dobře. Chci vstoupit do ringu, byt tvrdý, přímý a stát se potřetí mistrem světa těžké váhy. Tohle je jednoznačně nejdůležitější zápas v mé kariéře“. Říká Joshua.

„Tu důležitost zápasu a tlak jsem cítil po celou dobu přípravy, ale byl to pozitivní tlak, který mě hnal dopředu. Je mi jedno, jak je Usyk dobrý. Můj soutěživý duch překoná všechny překážky. Před prvním bojem jsem ho chtěl zdemolovat, ale teď ho chci rozdrtit. To je moje poslání do odvety“. Pokračuje bývalý šampión.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua

„V amatérských časech jsem nedostatek dovedností a zkušeností kompenzoval agresivitou a silou. Pak jsem získával zkušenosti, rozvíjel jsem se, ale nemůžete se vzdálit tomu, co vám přineslo úspěch. Takže jsem zpátky u agresivního boxu. V poslední době se zaměřuji na zlepšení úderu zleva, který bude zničující. Duše válečníka vás může dostat opravdu daleko a já věřím, že mě dostane opět na vrchol“. Uzavřel AJ.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua

Na otázku, zdali je tohle největší zápas těžké váhy řekl „Byl by to největší zápas jen pokud by Fury opravdu odešel do sportovního důchodu. Zatím tam není a mlží. Abych se mohl označit za nejlepšího šampióna, musí být Tyson Fury poražen“.

Odveta Oleksandr Usyk (19-0-0, 13 KO) vs Anthony Joshua (24-2-0, 22 KO) je plánovaná na tuto sobotu a měla by začít po 23. hodině. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN. 

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2