Joshua brutálně knockoutoval Ngannoua!

Anthony Joshua vs Francis NgannouBývalý světový šampión Anthony Joshua dnes ukázal, kde je v boxu místo pro Francise Ngannoua. MMA zápasník vyfasoval ve druhém kole tvrdé KO! Video v článku!

8.3.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇨🇲 Francis Ngannou
2. kolo KO

Čtyřiatřicetiletý britský boxer „AJ“ Anthony Joshua (28-3-0, 25 KO) potvrdil všechny předpoklady a předvedl naprosto dominantní výkon. Bývalého šampióna UFC poslal po tvrdé pravé do počítání už v prvním kole. ve druhém kole demolice pokračovala a brzy byl Ngannou na zemi i podruhé. Po chvilce přiletěl finální úder a byl konec.

Anthony Joshua vs Francis Ngannou

Ngannou ještě dlouho ležel na podlaze ringu a musel mu být dodán kyslík. Po několika minutách už se postavil na nohy a proběhlo již standardní vyhlášení vítěze. V tomto zápase bylo vidět, jak to vypadá, když boxuje profesionální boxer po plné přípravě na rozdíl od duelu Fury vs Ngannou, na který se britský boxer prakticky vůbec nepřipravoval.

Kamerunský „Predator“ Francis Ngannou si tak v profesionálním boxu připisuje druhou porážku v řadě a pomalu a jistě se vrací do MMA, kde jej bude čekat v organizaci PFL titulová bitva. Zdali se ještě vrátí do boxu není jasné, ale hodně stojí o odvetu s Tysonem Furym. Nicméně pokud by se střetl s Furym, který by se na zápas normálně připravoval, tak by skončil úplně stejně.

Anthony Joshua vs Francis Ngannou