Již zítra Oktagon 52 v Newcastlu!

Oktagon 52Již zítra nás čeká další turnaj OKTAGONu na území Velké Británie. Sídlem nejtvrdšího sportu se tentokrát stane Newcastle a karta je nabitá napínavými duely a úžasnými sportovními příběhy!

Duel, který dalece přesahuje hranice klece, to je bezpochyby nejočekávanější zápas celého večera Mågård vs Cartwright. V něm totiž nejde pouze o sportovní klání, ale o nefalšovanou nenávist dvou starých známých a jejich znepřátelených gymů. Trojnásobný šampion Cage Warriors a v Evropě dosud nikým neporažený Cartwright bude mít konečně příležitost postavit se bývalému šampionovi bantamu, drzému a sebevědomému Mågårdovi, který je na trénincích v Manchesteru jako doma.

Ti dva si už několik kol rozdali slovně, měsíce před vstupem do klece. Oba jsou naprosto přesvědčeni, že toho druhého zničí, oba bojují především o svou čest a hrdost. Je tak jasné, že prohra pro jednoho z nich bude zdrcující.

Svůj šťastný příběh o návratu bude chtít dál psát Matěj Peňáz, který po roční pauze a závažném zranění zazářil svým ostravským KO za 29 sekund. Tentokrát se mu do cesty postaví Matthew Bonner, kterého si sám Matěj přál – s kolegou bývalým elitním kickboxerem a navíc bývalým šampionem Cage Warriors tak přichází další těžká výzva. Peňáz může stát znovu na začátku nebo si připsat další důležitý úspěch a tím i krok k případnému titulu. Aaron Aby by si sice ze všeho nejvíce přál druhý pokus v titulové bitvě, jejíž nadějný průběh mu v Manchesteru překazila stopáž od lékaře, tenhle velšský bojovník se ale nikdy nevzdá. Po překonání vážné nemoci chce především zůstat aktivní a zápas s Christopherem Danielem, kterého připravují kapacity jako Jim Alers a Vagner Rocha, pro něj nebude žádnou výplní volného času, ale plnohodnotnou výzvou.

A o následné titulové šanci se bude šuškat i v souboji těžkých vah, ve kterém se proti sobě postaví špičky žebříčku. A bude to hodně napínavé: zatímco Pałasz si do klece přináší 120 kilogramů váhy a 8 ukončení před limitem, Austin zase pozici v první světové stovce a ukončení současného prozatímního šampiona UFC Aspinalla v druhém kole. O pokračování vítězné série budou tvrdě bojovat dva nebezpeční protivníci Shoaib Yousaf a Eduard Kexel – zatímco první by rád navázal na vítěznou vlnu tří výher, druhý jmenovaný usiluje dokonce o šestou výhru v řadě.

Na pěkně vyhrocený souboj to vypadá i v případě duelu Fry vs Holzer, kteří se do sebe neváhali pustit už na sociálních sítích. Není divu: zatímco horkokrevný Corey Fry jako první v historii zasadil porážku Ilbayovi a teď si linkuje svou postupnou cestu na vrchol, do hry vstupuje hodně nebezpečný debutant OKTAGONu z Německa. Max Holzer je skvělým úlovkem pro organizaci – ve 22 letech si užívá sérii 6 výher bez porážky a nezalekne se ani výhružek britského protivníka. Svědky pořádného kontrastu budeme v souboji Jana Širokého a Denise Frimponga. Zkušený a rozvážný voják z Ostravy Široký se postaví vítězi OKTAGON

Oktagon 52

Výzvy:
Anglie vs Irsko, zábavnému a divokému showmanovi s velkým talentem. A na vynikající nadějné prospekty se můžeme těšit i v duelech Paulus vs Haywood, Bainbridge vs Dagdeviren či v odvetě McHugh vs Herczeg 2, ve které se bude bojovat o pomstu za krutou porážku z OKTAGON Výzvy.