Jarrett Hurd v sobotu opět prohrál!

Jarrett Hurd vs Jose Armando ResendizBývalý světový šampión super velterové váhy Jarrett Hurd se v sobotu vrátil mezi šestnáct provazů a debutoval ve střední váze. Na svého soupeře však nestačil a prohrál před limitem!

Dvaatřicetiletý americký boxer a bývalý světový šampión super velterové váhy „Swift“ Jarrett Hurd (24-3-0, 16 KO) získal v únoru 2017 světový titul organizace IBF, když v devátém kole knockoutoval Tonyho Harrisona. O rok později přidal také tituly WBA super a IBO, když v těžkém duelu dokázal přetlačit na body Erislandy Laru. Tentýž rok tituly obhájil, když ve čtyřech kole vyprovodil Jasona Welborna.

V květnu 2019 však přišla nečekaná prohra, kdy na body prohrál s krajanem Julianem Williamsem. Následně odboxoval v roce 2020 jeden zápas s Franciscem Santanou, který vyhrál na body a v roce 2021 si připsal druhou porážku kariéry, když jej šokoval Luis Arias. Od té doby Hurd v ringu nestál.

V sobotu se Hurd do ringu vrátil a na domácím galavečeru ve Spojených státech vyzval v desetikolové bitvě mexického boxera Jose Armanda Resendiz (14-1-0, 10 KO). Pro Hurda to byl zároveň debut ve střední váze.

Jarrett Hurd

Už od začátku Hurd na svého soupeře ztrácel, Resendiz předváděl naprosto skvělý a nečekaný výkon a Hurda prakticky vymazal. Několik sekund před koncem desátého kola duel ukončil lékař z důvodu velké tržné rány na puse Hurda. Americký boxer si tak připsal třetí porážku z posledních čtyř duelů.

Jose Armando Resendiz


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing