James: Joshua boxoval podle plánu!

Anthony joshua a Derrick JamesAmerický trenér Derrick James brání svého svěřence Anthonyho Joshuu po posledním zápase s Jermainem Franklinem. Joshua boxoval přesně tak jak jsme si naplánovali!

„AJ“ Anthony Joshua (25-3-0, 22 KO) byl po vítězném zápase s Jermainem Franklinem mnohými fanoušky a boxerskými odborníky kritizován za příliš konzervativní styl boxu. Nyní se k výkonu svého svěřence vyjádřil také jeho nový trenér Derrick James.

„Byl jsem velmi potěšen, protože Anthony udělal přesně to, co jsme si spolu připravili a to co jsem od něj očekával. Lidé říkají, že by chtěli vidět to či ono, ale mi jdeme cestou za titulem. Soupeře jsem pečlivě analyzoval a poté jsem rozhodl, jakým způsobem budeme boxovat“. Říká James.  

„Lidé mluvili o starém AJ, že byl dřív agresivnější apod, ale jeho taktika a pohyb byly navrženy tak, aby ubíraly na Franklinových přednostech. Je tvrdý a vždy bojuje až do konce, ale my jsme ho nenechali takhle bojovat. Všechny jeho přednosti byly eliminované a Anthony vyhrál naprosto jednoznačně“. Pokračuje americký trenér.

Anthony Joshua vs Jermaine Franklin

„Pokud chce někdo kritizovat Anthonyho, tak kritizujte mě, protože to byl můj plán, byl jsem to já, kdo vytvořil strategii. Anthony naší strategii do posledního bodu splnil a a vyhrál. Takže se na něj zlobit nemůžete, on je boxer a já jsem trenér“. Vysvětlil Derrick James.

Anthony Joshua