Jake Paul je třetím nejlépe vydělávajícím boxerem!

Jake Paul vs Nate DiazDuel Jake Paul vs Nate Diaz vydělal jen na vstupném vyprodané American Airlines Center v Dallasu 3 milióny amerických dolarů. Podle časopisu Forbes je Paul 3. nejlépe placeným boxerem!

Uplynulou sobotu se konal v americkém Dallasu velmi očekávaný duel mezi bývalým Youtuberem „The Problem Child“ Jake Paulem (7-1-0, 4 KO) a bývalým zápasníkem organizace UFC Nate Dizaem (0-1-0), který skončil dle očekávání jasnou výhrou Paula na body 97:92 a 2x 98:91.

Vyprodané American Airlines Center hostilo přes 19 tisíc diváků a vstupné vygenerovalo více jak 3 milióny amerických dolarů. To je celkově druhý největší výdělek v historii bojových sportů pořádaných v této hale. Oba bijci si vydělali přes 10 miliónu dolarů.

Zatím ještě nebyly oznámeny prodeje PPV, ale očekává se, že budou větší, než v případě únorového zápasu Jake Paul vs Tommy Fury, který vygeneroval přes 800 tisíc kupujících. Podle časopisu Forbes je Jake Paul třetím nejlépe placeným boxerem na světě. Před ním je pouze „Canelo“ Saul Alvarez a “ The Gypsy King“ Tyson Fury.