Hearn: Helenius je nebezpečný soupeř!

Hearn - JoshuaBritský promotér si za výběrem Roberta Heleniuse stojí, zároveň prozradil, že probíhala jednání s Agitem Kabyelem.  Andy Ruiz jej prý nijak nekontaktoval!

„Po té co jsme dostali zprávu, že Dillian Whyte neprošel antidopingovou kontrolou jsem byl velmi zklamaný, ale nejvíc byl zklamaný především Anthony Joshua. Naštěstí se nám podařilo tento galavečer zachránit. Robert Helenius dobrá náhrada a bude to nebezpečný soupeř.  Je pravda, že Helenius nedávno prohrál s Deontayem Wilderem, ale ta rána by srazila i koně. Jsou tací, kteří budou stále vše kritizovat a opravdu si myslím, že je to pro Joshuu nebude snadný boj“ Říka Hearn

„Už před tímto skandálem jsme se dohodli jsme se s Agitem Kabayelem, kdyby se něco stalo. Když přišel problém, tak požadoval zdvojnásobení sazby. Andy Ruiz tweetoval že má o zápas zájem, ale to je tak vše, nikdy nás oficiálně nekontaktoval. Každopádně by asi chtěl minimálně 10 milionů dolarů, a poté, co jsme se vzdali PPV vysílání, se náš rozpočet výrazně snížil“. Dodává šéf Matchroom Boxing

Andy Ruiz vs Anthony Joshua

Třiatřicetiletý „Destroyer“ Andy Ruiz (35-2-0, 22 KO) se střetl s Anthonym Joshuou dvakrát v roce 2019. Nejprve jej v červnu překvapivě ukončil v sedmém kole a následně v prosincové odvetě prohrál na body a Joshua si vzal své tituly zpět.

Agit Kabayel

Třicetiletý neporažený německý boxer Agit Kabayel (23-0-0, 15 KO) má v držení Evropský titul EBU, který získal letos v březnu na domácím galavečeru v Bochumi, kde s přehledem ve třech kolech vyprovodil chorvatského bijce Agrona Smakičiho.

Anthony Joshua vs Robert Helenius

Derek Chisora vs Gerald Washington