Hrgovič vs Dubois 1. června v Rijádu!

Filip Hrgovič vs Daniel DuboisNeporažený chorvatský boxer a povinný vyzývatel za organizaci IBF Filip Hrgovič a bývalý šampión WBA Daniel Dubois se střetnou 1. června na galavečeru v Rijádu!

1.6.2024 – Kingdom Arena, Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇬🇧 Daniel Dubois
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená chorvatská jednička a světová patnáctka „El Animal“ Filip HRGOVIČ (17-0-0, 14 KO) a britská trojka a světová pětka „Dynamite“ Daniel DUBOIS (20-2-0, 19 KO) se střetnou ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v Rijádu!

Jednatřicetiletá chorvatský bijec Filip Hrgovič před necelými dvěma lety sporně vybodoval čínskou jedničku Zhileie Zhanga a stal se povinným vyzývatel za organizaci IBF. Nicméně musí čekat na duel mezi Furym a Usykem, tak se střetl s dvěma slabými soupeři. Nejprve loni v posledním kole ukončil Australana Demseye McKeana a naposledy v prosinci neškodného Marka De Moriho už v prvním kole.

Fanoušci si začali už klepat na čelo, s jakými soupeři Hrgovič boxuje, ale povinným výhrám je konec. Na začátku června ho čeká v Rijádu obrovská výzva, kterou je šestadvacetiletý britský ranař Daniel Dubois. Britský boxer sice loni nejprve nestačil na Oleksandra Usyka, ale následně si v prosinci vyšlápl na těžkotonážníka z USA Jarrella Millera, kterého dokázal skvěle rozebrat a zničit v desátém kole. Zdali si Hrgovič udrží status povinného vyzývatele nebo jej převezme Dubois se dozvíme 1. června.

Hlavním zápasem na galavečeru v Rijádu bude samozřejmě dlouho očekávaná sjednocující bitva v polotěžké váze Artur Beterbiev vs Dmitry Bivol. Souboj ruských válečníků bude celkem o pět titulů – WBA, WBC, WBO, IBF a IBO. Dále se můžeme těšit na zápasy Zhilei Zhang vs Deontay Wilder nebo na titulovou bitvu pérové váhy Raymond Ford vs Nick Ball.


Warren vs Hearn

FRANK WARREN 🔥 5 vs 5 🔥 EDDIE HEARN
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇺🇸 Deontay Wilder

Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇭🇷 Filip Hrgovič
Nick Ball 🇬🇧🆚🇺🇸 Raymond Ford
Hamzah Sheeraz 🇬🇧🆚🇺🇸 Austin Williams
Willy Hutchinson 🇬🇧🆚🇬🇧 Craig Richards

Warren vs Hearn