Ford vs Ball o titul WBA!

Raymond Ford vs Nick BallÚřadující šampión pérové váhy Raymond Ford bude na galavečeru Rijádu 1. června obhajovat světový titul WBA. Jeho soupeřem bude bývalý stříbrný šampión WBC Nick Ball!

1.6.2024 – Kingdom Arena, Rijád, Saúdská Arábie
Pérová váha
Raymond Ford 🇺🇸🆚🇬🇧 Nick Ball
Přímý přenos na DAZN

Neporažená americká trojka a světová devítka „Savage“ Raymond FORD (15-0-1, 8 KO) a neporažená britská dvojka a světová čtyřka Nick BALL (19-0-1, 1 KO) se utkají na ostře sledovaném galavečeru v Rijádu o světový titul organizace WBA!

Pětadvacetiletý americký boxer a úřadující šampión Raymond Ford získal světový titul WBA teprve ve svém posledním zápase letos v březnu. Na galavečeru v americké Veroně dokázal už téměř prohranou bitvu s Otabekem Kholmatovem (12-1-0, 11 KO) urvat pro sebe pár vteřin před koncem zápasu, když Uzbeka zatlačil po velkém tlaku a smršti úderů do provazů a 7 vteřin před koncem dvanáctého kola duel ukončil ringový Charlie Fitch. Kdyby Kholmatov vydržel do konce duelu, vyhrál by na body.

Nyní má Ford před sebou první obhajobu a bude to mít hodně těžké. Do cesty se mu postaví bývalý stříbrný šampión organizace WBC a neúspěšný vyzývatel o světový titul Nick Ball. Sedmadvacetiletý britský boxer držel stříbrný pás WBC 2 roky a letos v březnu vyzval v Rijádu šampióna z Mexika Reye Vargase (36-1-1, 22 KO). Vyrovnaný zápas nakonec skončil remízou a Vargas titul obhájil. Ball si tak dá po třech měsících repete a pokusí se získat titul WBA.

Hlavním zápasem na galavečeru v Rijádu bude samozřejmě dlouho očekávaná sjednocující bitva v polotěžké váze Artur Beterbiev vs Dmitry Bivol. Souboj ruských válečníků bude celkem o pět titulů – WBA, WBC, WBO, IBF a IBO. Dále se můžeme těšit na zápasy Filip Hrgovič vs Daniel Dubois nebo Zhilei Zhang vs Deontay Wilder.


Warren vs Hearn

FRANK WARREN 🔥 5 vs 5 🔥 EDDIE HEARN
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇺🇸 Deontay Wilder

Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇭🇷 Filip Hrgovič
Nick Ball 🇬🇧🆚🇺🇸 Raymond Ford
Hamzah Sheeraz 🇬🇧🆚🇺🇸 Austin Williams
Willy Hutchinson 🇬🇧🆚🇬🇧 Craig Richards

Warren vs Hearn