Holyfield: Fury určitě Usyka porazí!

Evander HolyfieldLegendární světový šampión křížové a těžké váhy „Real Deal“ Evander Holyfield věří, že by sjednocující duel v těžké váze ovládl Tyson Fury!

„Fury už několikrát dokázal, že je to opravdu skvělý boxer. Ze všech boxerů v žebříčku se dokáže nejlépe přizpůsobit soupeřům a připravit se na ně. Je to jeden z důvodů, proč v ringu ještě nenašel jediného přemožitele“. Říká bývalý světový šampión dvou váhových kategorií.

Nemyslím si, že by se na jeho dominanci mělo něco změnit ve sjednocujícím zápase s Oleksandrem Usykem. I když Usyk také ještě neprohrál, není to tak jednoznačný šampión jako Fury. Když tak přemýšlím, tak mě nenapadá, čím by ho mohl Usyk vlastně překvapit nebo v čem by byl vyloženě lepším boxerem“. Dodává Holyfield.

Tyson Fury

Šedesátiletý americký boxer během své kariéry získal světové tituly v křížové a střední váze. Dokázal porazit takové boxery jako jsou Mike Tyson, Michael Moorer, Larry Holmes, George Foreman nebo Carlos De Leon. V ringu také vídáme jeho pětadvacetiletého syna Evana Holyfielda (11-1-0, 7 KO), který by chtěl jít v jeho stopách.