Hearn: Wilder nikdy neporazil elitního boxera!

Hearn a WilderBritský promotér Eddie Hearn nebyl překvapený prohrou Deontaye Wildera s Josephem Parkerem. Podle jeho slov je Anthony Joshua mnohem lepším boxerem!

9. března jsme se mohli dočkat skvělého zápasu v těžké váze Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) vs Anthony Joshua (27-3-0, 24 KO). Stačilo, aby oba bijci uspěli na galavečeru v Rijádu. To se však podařilo pouze Joshuovi, který dokázal v pěti kolech vyprovodit švédského boxera Otto Wallina (26-2-0, 14 KO). Naopak Wilder podlehl jasně na body 108:120, 110:118 a 111:118 Novozélanďanovi Jospehovi Parkerovi (34-3-0, 23 KO).

Smlouvy byly podepsány již před zmíněnými duely a stačilo, aby oba vyhráli. Wilder si měl za duel s Joshuou vydělat krásných 50 miliónů amerických dolarů. Eddie Hearn si na adresu Wildera zrovna lichotivě nevyjádřil, protože o velké peníze díky tomu přišel také jeho svěřenec Joshua, který by za duel s Wilderem dostal stejnou sumu.

„Wilderova porážka po velmi jednostranném zápase zhatila všechny naše plány na příští rok. Bylo to pro mě velké překvapení? No, už to dlouho říkám, že tenhle chlap nikdy neporazil elitní těžkou váhu. Vždycky jsem říkal, že AJ je mnohem lepší boxer než on a Wilder nemá ve svým životopise nikoho elitního.“ Řekl britský promotér.

Deontay Wilder vs Joseph Parker

Připomeňme si, že osmatřicetiletý rodák z americké Alabamy „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder získal světový titul WBC v roce 2015, když jasně vybodoval tehdejšího mistra světa Bermane Stiverna. Pás držel až do prohry s Tysonem Furym v únoru 2020.


30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
The Ring 9
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayLive
Marián Džupka 🇸🇰🆚🇦🇲 Anatoli Hunanyan
Viliam Tankó 🇸🇰🆚🇨🇿 Mike Juřík
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇮🇹🇨🇿 Alessandro Jandejsek
David Dvořáček 🇨🇿🆚🇨🇿
Norbert Růžička
Mário Zábojník 🇸🇰🆚🇨🇿 Milan Procházka
Jan Polák 🇨🇿🆚🇸🇰 Marián Mišalko
Majkel Wartalski 🇵🇱🆚🇨🇿 Matěj Hudák

Patron Boxing vstupenky