Clash Of The Stars 7 na konci ledna!

Aleš BejrOrganizace Clash Of The Stars se vrací a má před sebou již sedmý galavečer, který se bude konat ve sportovní hale Fortuna na pražském výstavišti!

27.1.2024 – Sportovní hala Fortuna, Praha, ČR
Clash Of The Stars 7 – Seven Sins
Start v 18:30
Vstupenky v síti Ticketportal – VYPRODÁNO

V hlavním zápase se podle pravidel boxu utkají majitel televize Barrandov a známý mediální magnát Jaromír Soukup a nevyzpytatelný Psychopat Bejr! Předvede Jaromír Soukup své boxerské dovednosti a zápas vyhraje nebo bude mít navrch zběsilá a hrubá síla Psychopata Bejra? To se dozvíme 27. ledna na galavečeru Clash of the Stars 7.

Hlavním předzápasem bude střet dvou influencerek a bývalých kamarádek Míny a Ladušky, které si jdou vyřídit dlouholetý a hodně osobní spor. Jako na každém galavečeru Clash of the Stars se diváci můžou těšit na novinku, která tu ještě nebyla. Tentokrát to bude první zápas podle pravidel suma v České republice mezi Diegem Kotlárem a Gappou!

Velmi očekávaná bude také první odveta v Clashi mezi youtuberem Faynem a velice kontroverzním influencerem Tadeášem Veselým. Poloviční odveta ze zápasu 2 na 2 čeká influencerku a modelku Denisu Ryndovou a Onlyfans tvůrkyni Inked Dory. Na svou premiéru v Clash of the Stars se těší známý bojovník Vašek „Baba Jaga“ Mikulášek, jemuž se postaví držitel jednoho z nejšílenějších K.O. v historií bojových sportů Patrik Žralok!

Clash Of The Stars 7

Mezi nové tváře, které se připravují na svou premiéru v kleci Clash of the Stars patří policista Petr Reif, kterého můžete znát z televizního pořadu Policie v akci a který se střetne s raperem Elmem. Dále také herečka z filmu pro dospělé Lady Dee, která se utká s kolegyní z branže Nikolou Lauberovou. V souboji mladých a talentovaných sportovců uvidíme Dana Bayera a Alexe Zacha! Do akce se vrací také veterán Clash of the Stars Psycho Michal, který se v souboji o titul pravého vikinga utká s Filipem Procházkou!

Aleš Bejr vs Jaromír Soukup

Kromě vypjatých a často až osobních a vyhrocených zápasů se diváci mohou těšit na světovou světelnou a hudební show, která už nezpochybnitelně ke galavečerům Clash of the Stars patří. Tento galavečer byl vyprodán za pouhých 7 dní a je jen otázkou, kdy si promotéři troufnou na O2 Arénu.