Hearn: Pokud Joshua vyhraje, střetne se s Hrgovičem!

Filip Hrgovič vs Demsey McKeanAnthony Joshua se již za 3 dny střetne v Rijádu s Francisem Ngannou. nyní britský promotér Eddie Hearn prozradil, že v případě vítězství Joshuy bude jeho dalším soupeřem Hrgovič!

Britský boxer a bývalý světový šampión těžké váhy „AJ“ Anthony Joshua (27-3-0, 24 KO) se vrací do ringu po prosincovém vítězstvím nad Otto Wallinem (26-2-0, 14 KO), kterého zdemoloval v pěti kolech. Na pátečním galavečeru v Rijádu vyzve v v money fightu bývalého šampióna UFC Francise Ngannoua (0-1-0), který si připsal jediný zápas s Tysonem Furym, který jej s velkými problémy vybodoval.

Britský promotér a šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn nyní prozradil, že pokud Joshua potvrdí všechny predikce a Ngannoua dokáže v pátek porazit, tak jeho dalším soupeřem bude neporažený chorvatský boxer a povinný vyzývatel šampióna za organizaci IBF Filip Hrgovič (17-0-0, 14 KO).

Původně se předpokládalo, že Hrgovič počká na sjednocující duel Fury vs Usyk a vyzve jako právoplatný vyzývatel vítěze. Jenže Fury s Usykem mají ve smlouvě dodatek o odvetě a a IBF už se nechala slyšet, že by v případě odvety odebrala šampiónovi pás. Nyní to vypadá, že Hrgovič si na svou šanci ještě počká a místo toho se střetne s Joshuou a vítěz teprve potom vyzve šampióna.

Anthony Joshua vs Francis Ngannou