Hearn: Paul duel s Diazem vyhraje!

Jake Paul vs Nate DiazBritský promotér a šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn si myslí, že Jake Paul dokáže Nate Diaze porazit, ačkoliv by výhru přál spíše Diazovi!

5.8.2023 – American Airlines Center, Dallas, USA
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇺🇸 Nate Diaz
Přímý přenos na DAZN PPV

„Promotér Eddie Hearn byl často v rozporu s americkým Youtuberem a boxerem Jakem Paulem a několikrát si vyměňovali přes média názory. Nyní se Hearn vyjádřil k duelu Jake Paul vs Nate Diaz.

Nate Diaz se mi strašně libí a moc bych mu výhru přál. Ale myslím, že Jake Paul vyhraje. Z obchodního hlediska udělal Diaz skvělý krok a vydělá si určitě velmi dobré peníze. Je to MMA zápasník a ne boxer, takže nemá co ztratit“. Řekl eddie Hearn.

Šestadvacetiletý boxer a Youtuber „The Problem Child“ Jake Paul (6-1-0, 4 KO) se po šesti výhrách v řadě proti MMA zápasníkům konečně postavil letos v únoru mezi šestnáct provazů proti regulérnímu boxerovi a byl z toho poměrně slušný a především vyrovnaný zápas.

O tři mladší neporažený britský boxer „TNT“ Tommy Fury (9-0-0, 4 KO) těžil převážně ze síly úderu na druhé straně Paul dominoval přední rukou. V průběhu duelu oběma boxerům strh panamský hlavní sudí Hector Afu bod za fauly.

V osmém kole dokázal Jake Paul vytasit nečekaně rychlou přední na bradu, Fury ztratil rovnováhu a šel do počítání. Duel nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva sudí přiklonili na stranu britského boxera 2x 76:73 a jeden na stranu Američana 75:74.

Jake Paul vs Tommy Fury

V srpnu se Jake Paul vrací a jeho soupeřem bude v osmém profesionálním duelu kariéry MMA zápasník, který strávil v nejslavnější MMA organizaci světa UFC 15 let. Sedmatřicetiletý americký válečník Nate Diaz debutoval v UFC už v roce 2007 a zápasil v ní až do loňského roku, kdy dokázal porazit Tonyho Fergusona.

Nate Diaz vs Tony Ferguson

Následně začali mezi Diazem a UFC spory a Diaz oznámil, že je pro něj UFC uzavřenou kapitolou. Poté se začal navážet do Jake Paula a došlo dokonce k potyčce, která nyní vyústila v boxerský zápas. Pro Diaze to tak bude debut v profesionálním boxu.

Jake Paul vs Nate Diaz