Hearn nabízí Furymu Hrgoviče!

Tyson FuryEddie Hearn reaguje na neúspěšné hledání soupeře pro úřadujícího šampióna těžké váhy. Může se utkat s Hrgovičem, ale pochybuji, že by chtěl!

Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) původně plánoval duel s bývalým světovým šampiónem Andy Ruizem (35-2-0, 22 KO), ale Ruiz měl údajně přehnané finanční požadavky. Následně začala jednání také prozatímním šampiónem WBO Zhilei Zhangem (25-1-1, 20 KO), ale ten se musí v odvetě utkat s Joe Joycem.

Nyní se do hledání soupeře zapojil také konkurenční promotér ze stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn, který by byl ochoten do zápasu s Furym pustit neporaženého chorvatského bijce Filipa Hrgoviče (15-0-0, 12 KO). Britský promotér však nevěří, že by chtěl Fury riskovat s boxerem jako je Hrgovič.

„Řeknu vám, jestli bude Fury chtít, může bojovat s Filipem Hrgovičem. Jenže Fury je velmi chytrý na to, aby šel do riskantního zápasu. I když je Hrgovič neporažený a je povinným vyzývatelem za organizaci IBF, tak stejně Fury říká, že nemá žádný jméno. Nemyslím si, že by Hrgoviče přijmul za svého soupeře“. Řekl Eddie Hearn.

Filip Hrgovič

Neporažený čtyřiatřicetiletý „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) naposledy světový titul organizace WBC obhajoval loni v prosinci, když na domácím galavečeru v Tottenhamu ukončil v desátém kole krajana Derecka Chisoru (33-13-0, 23 KO).