Hearn: Fury jde jen za penězi!

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3Britský promotér Eddie Hearn se vyjádřil k plánovanému duelu Tyson Fury vs Francis Ngannou, který se uskuteční 28. října v Saúdské Arábii!

„Fury odmítl zápas proti Usykovi, což je aktuálně nejdůležitější zápas těžké váhy současnosti jen aby se utkal s bojovníkem MMA, který nikdy v životě neboxoval. Buďme upřímní – Furymu jde jen o jediné a to jsou peníze“. Řekl šéf stáje Matchroom Boxing.

„Ano, dokázal porazit Wladimira Klitschka a Deontaye Wildera, ale to jsou jeho jediná důležitá vítězství. Teď musí boxovat s Oleksandrem Usykem a Anthonym Joshuou. Až je porazí, tak se potom o něm můžeme bavit jako o jedné z největších těžkých vah historie“. Dodává Eddie Hearn.

Čtyřiatřicetiletý neporažený úřadující šampión těžké váhy organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) se 28. října střetne v očekávaném duelu s bývalým šampiónem UFC a nyní zápasníkem organizace PFL „Predatorem“ Francisem Ngannou, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu. Duel je vypsán na 10 kol a samozřejmě se nebudu boxovat o světový titul, protože Ngannou nefiguruje v žebříčku organizace.

Francis Ngannou