Haye: Chisora předvídal doping Whyta!

David HayeBývalý britský boxer David Haye v rozhovoru pro SecondsOut odhalil, že mu několik dní zpátky Dereck Chisora řekl, že Dillian Whyte bude mít pozitivní výsledek!

„Je to celé docela legrační, protože mi Chisora ​​volal asi před týdnem a přesně předpověděl, co se stane. Řekl, že Whyte bude pozitivně testován. Nevěnoval jsem tomu žádnou pozornost, ale už před týdnem mi řekl, že by mohl bojovat s Joshuou. Požádal mě, abych si to nechal pro sebe, ale nyní je už vše venku“. Odhalil Hayemaker

V sobotu informovala antidopingová agentura VADA britskou boxerskou asociaci BBBofC. že Dillian Whyte neprošel namátkovou kontrolou na zakázané látky. BBBofC okamžitě informovala pořádající stáj Matchroom boxing a udělila britskému boxerovy stopku než provede další analýzy.

Anthony Joshua vs Dillian Whyte 2

Ten se k celé záležitosti vyjádřil následovně:
„Jsem šokován a zdrcen, když jsem se dozvěděl o zprávě VADA o nepříznivých zjištěních, která se týkají mých výsledků. Dozvěděl jsem se to teprve dnes ráno a stále na to reaguji. Také jsem právě viděl, že je můj zápas zrušen, aniž bych měl šanci prokázat svou nevinu“.

„Mohu bez stínu pochybností potvrdit, že jsem nahlášenou látku v během přípravy ani v žádném okamžiku svého života neužíval. Jsem zcela nevinný a žádám, abych dostal čas projít procesem dokazování, aniž by někdo dělal ukvapené závěry nebo soud v médiích“.

Trval jsem pro tento zápas na nepřetržitém antidopingovém testování VADA. Vše jsem dělal dobrovolně a na vlastní náklady pro všechny své zápasy po mnoho a mnoho let. Není to poprvé, co mi byl nahlášen nepříznivý nález na látku, kterou jsem neužíval, a stejně jako minule znovu dokážu, že jsem zcela nevinný. Mezitím mohu jen vyjádřit své extrémní zklamání fanouškům boxu, kteří přijdou o skvělá událost“. Uzavřel Dillian Whyte

Anthony Joshua vs Dillian Whyte 2