Harris vs Surmaj již zítra v Manchesteru!

Matty Harris vs Jiří SurmajJiří Surmaj má před sebou další velkou výzvu. Na zítřejším galavečeru Eubank vs Smith se střetne s britským boxerem Mattym Harrisem!

Třiadvacetiletý český boxer Jiří Surmaj (3-2-0, 2 KO) debutoval mezi profesionály teprve loni v lednu výhrou nad Davidem Samkem, Následně v dubnu porazil také Kolomana Surmaje. V červnu se postavil do ringu proti skvělému domácímu boxerovi Dominikovi Musilovi, ale tentokrát zápas prohrál na body.

Poté v září vyjel na první zahraniční štaci směr Švýcarsko, kde vyzval domácího dvaatřicetiletého boxera Stefana Rumpolda (8-0-0, 4 KO). Ačkoliv měl být zápas papírově jednoznačnou záležitostí, tak se český boxer popral o každou minutu v ringu a nedal Švýcarovi výhru zadarmo.

Jiří Surmaj a Pavel Šour

Následně si v říjnu Surmaj zpravil chuť na domácím galavečeru v Hradci Králové, kde vy čtyřech kolech vyprovodil Matěje Hudáka na body 40:37, 39:38 a 37:39. Zítra českého bijce čeká druhý zahraniční galavečer a proti němu se postaví domácí vycházející hvězda Matty Harris.

Teprve dvaadvacetiletý neporažený britský boxer Matty Harris (3-0-0, 2 KO) debutoval v profiringu na konci roku 2021, když vybodoval Bulhara Mladena Maneva. V loňském roce si připsal dvě výhry před limitem, když nejprve v dubnu sestřelil v prvním kole neškodného Estonce Maita Metsise a naposledy v červnu také Poláka Pawla Strykowskiho.

Krzysztof Glowacki vs Richard Riakporhe

Hlavními duely na galavečeru v Manchesteru bude souboj v křížové váze Krzysztof Glowacki vs Richard Riakporhe a Chris Eubank vs Liam Smith. Přímý přenos bude vysílat streamovací platforma DAZN a Sky Sports.

Chris Eubank vs Liam Smith