Haney: Pošlu Lomachenka do důchodu!

Devin HaneyNesporný král lehké váhy Devin Haney slibuje před duelem s Vasylem Lomachenkem, že jej pošle do boxerského důchodu!

„Nechal mě čekat čtyři roky, abych s ním mohl bojovat, protože mi bylo teprve 20 let. Nyní jen potvrdím kde jsem. Nemám Lomachenka rád, chci ho porazit a porazím ho tak, že skončí. Chci ho poslat do boxerského důchodu“. Říká šampión.

„Lomachenko bude mít proti sobě většího, silnějšího, rychlejšího a mladšího soupeře. Především pak opravdového šampióna. Vše je proti němu a nemá možnosti jak by mě mohl porazit. 20. května vyhraju a opět potvrdím, jaký jsem šampión“. Dodává Devin Haney“.

Devin Haney vs Vasyl Lomachenko

Čtyřiadvacetiletý americký neporažený král lehké váhy „The Dream“ Devin Haney (29-0-0, 15 KO) získal všechny čtyři prestižní světové tituly WBA super, WBC, WBO a IBF loni v červnu, když s přehledem vybodoval tehdejšího šampióna Gerorge Kambosose (20-2-0, 10 KO) na jeho vlastní půdě v Austrálii.

Odveta se následně konala 16. října a dějištěm byla opět Austrálie. Už před duelem Haney sliboval, že ho Kambosos nemá čím překvapit a že ho opět s přehledem porazí. Jeho slova se stala skutečností a Haney předvedl naprosto famózní výkon a Kambosose vybodoval ještě dominantněji než v prvním zápase a tituly obhájil.

20. května bude pásy opět obhajovat a do cesty se mu postaví dvojnásobný olympijský vítěz a bývalý světový šampión Vasyl Lomachenko. Zápas se bude konat ve slavné MGM Grand v Las Vegas.

Devin Haney