Haney: Kambosos mě nemá jak překvapit!

Devin HaneyDevin Haney vybodoval šampióna organizací WBA, WBO a IBF George Kambosose a sjednotil tak všechny tituly v lehké váze. Nyní si věří, že ho v odvetě už nemá Kambosos čím překvapit!

15.10.2022 – Rod Laver Arena, Melbourne, Austrálie
Lehká váha
Devin Haney 🇺🇸🆚🇦🇺 George Kambosos 2

Neporažená americká a světová dvojka „The Dream“ Devin Haney (28-0-0, 15 KO) a australská jednička a světová trojka „Ferocious“ George KAMBOSOS (20-1-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBA super, WBO, WBC a IBF!

„Přesně víme, jak bude Kambosos boxovat, není to žádné tajemství a myslím, že není nic, čím by mě mohl překvapit. Dokonce i slepec by si všimnul, že se pokusí co nejrychleji zaútočit a porazit mě rychle. No a ono mu to zase nevyjde“. Začal Haney.

„Zkoušel to na mě už v prvním zápase a já jsem jeho pokusy velmi rychle eliminoval. Jestli bude nyní bojovat jinak, tak mu to stejně nepomůže, protože já jsem připraven na vše. Klíčem k vítězství je, vše, co co Kambosos na mě připravil otočit proti němu“. Pokračuje úřadující šampión.

Devin Haney vs George Kambosos

„Těším se až budu mít toho chlapa za sebou a posunu se zase dál. Nemám rád odvety, zbytečně tě brzdí v kariéře. Když někoho porazíš, tak chceš jít prostě dál a ne pořád bojovat dokola“. Uzavřel Haney, který dal jasně najevo, co si o odvetách myslí.