Australský souboj Nicolson vs Jacobs!

Skye Nicolson vs Krystina JacobsNeporažená australská jednička Skye Nicolson a australská čtyřka Krystina Jacobs se utkají volný titul CBC Commonwealth Boxing Council!

15.10.2022 – South Bank Piazza, Brisbane, Austrálie
Pérová váha
Skye Nicolson 🇦🇺🆚🇦🇺 Krystina Jacobs
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená australská jednička Skye NICOLSON (4-0-0, 0 KO) a australská čtyřka „Mousey“ Krytina JACOBS (6-3-0, 0 KO) se utkají v desetikolové bitvě o britský titul Commonwealth Boxing Council! 

Sedmadvacetiletá australská boxerka Skye Nicolson ještě v mezi amatérkami dokázala v roce 2016 v Astaně získat bronzovou medaili na mistrovství světa a o dva roky později ovládla britské hry, kde získala zlato.

Skye Nicolson vs Krystina Jacobs

Mezi profesionálky vlétla teprve letos v březnu, když jasně vybodovala americkou boxerku Jessicu Juarez. Jen o dvacet dní později si připsala další výhru, když porazila Britku Bec Connolly. V dubnu si vyšlápla na další Američanku Shanecqua Paisley
Davis a naposledy v červnu jasně přeboxovala Uruguayku Gabrielu Bouvier.

Skye Nicolson vs Krystina Jacobs

Nyní čeká pátý profesionální duel a už půjde o titul Commonwealthu. Do cesty se ji postaví osmadvacetiletá krajanka Krystina Jacobs. Ta se pohybuje v profesionálním ringu čtvrtým rokem, ale nepředpokládá se, že by měla Nicolson nějak ohrozit.

Hlavním duelem na australském galavečeru bude souboj o globální pás organizace WBO v super lehké váze mezi domácími hvězdami Liam Paro vs Brock Jarvis.

Liam Paro vs Brock Jarvis